המלצות

ברצוננו להמליץ על פנינה מזרחי מעצבת פנים. אנחנו זוג שעבר דירה מבית פרטי לדירת 4 חדרים. הגענו עם המון דרישות ובקשות לתכנון הבית. פנינה הפכה את הדירה שהייתה במצב גרוע ומוזנחת, לדירה יפיפייה חמה ומזמינה. פנינה מקצועית מאוד ויודעת מה היא עושה. היא ליוותה אותנו בכל שלבי הפרויקט, היתה בקשר רציף וזמינה לכל אנשי המקצוע. סמכנו עליה מאוד.

ממליצים בחום - ויקטוריה ויעקוב

פנינה יקרה ואהובה!!! ברצוני לומר לך מיליון תודות על עיצוב ביתי המושלם. על הסבלנות היחס הזמן והכי חשוב תוצאה סופית שהיא שיא השלמות!!! כל מי שנכנס אל ביתנו פשוט מתפעל מהיופי והעיצוב. כל הקרדיט מגיע רק לך פנינה מעצבת מספר 1.

ממליצים בחום - חיים וטלי ניגרין

הורי עשו עליה לארץ ,ואני רציתי שהם יגיעו לבית מוכן. פניתי לפנינה מזרחי שתלווה את עיצוב הדירה. בתחילת הדרך היו לי ספקות, אולם היא שכנעה אותי בעדינות אבל בביטחון רב לגבי הבחירות השונות לבית. יתרה מזאת היא הצליחה לשכנע את הורי אנשים מבוגרים בני 75 . לראות את פניהם הנרגשות שנכנסו לדירה בפעם הראשונה היה שווה!!! הדירה נראית מצוין בזכות פנינה! לפי דעתי היא מעצבת מעולה, משקיעה מאוד. אני והורי ממליצים עליה בחום.

ד"ר אלינה לובימוב

תודה רבה על עיצוב המשרדים של חברתנו "יוסמיטי". המשרדים עוצבו בטוב טעם ויוצרים אווירה נעימה. כיף להגיע למשרד כל יום! הצלחת לקלוע לטעם ולדרישות שלנו. אנו בטוחים שעוד נמשיך לעבוד יחד.

ממליצים בחום - חברת " יוסמיטי" שרון והצוות

ממליצה בחום על מעצבת פנים מדהימה שלקחה את הבית שלי לידיים והפכה אותו לחלום! היכולת לקום כל בוקר עם חיוך של כיף, של בית שתמיד חלמתי עליו שווה הכל. פנינה את מדהימה !תמשיכי לעשות את כל מה שאת כל כך טובה בו.

תודה, נינה ויניב בכר